Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A  jako partner Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt zatytułowany ,,Bon – apetyt na rozwój” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Chcesz skorzystać z „ulgi na start”? Od 30 kwietnia jest to już możliwe. Pamiętaj, żeby wpisać odpowiedni kod w dokumentach, to bardzo ważne.
 
Przedsiębiorco - jesteś zainteresowany internacjonalizacją? Już dziś zgłoś swój udział w Seminarium otwierającym do projektu Polskie Mosty Technologiczne.
 
Bezpłatny wpis do Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Łódzkiego. Zgłoszenia do 30 czerwca 2018 r.
 
 
Zapraszamy na szkolenie eksperckie dot. analizy ekonomiczno-finansowej, które dedykowane jest podmiotom ubiegającym się o dofinansowanie na projekty w ramach konkursów ogłaszanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.
 
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla wnioskodawców działania 2.1 Programu Inteligentny Rozwój. 
 
Dynamiczni i skuteczni beneficjenci z regionu łódzkiego otwierają drzwi swoich projektów! Oferują zniżki, darmowe wejścia i prezentują swoje osiągniecia. Do tego czeka na odwiedzających moc atrakcji w całym województwie łódzkim. DOFE nadchodzi!
 
Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu z branży rolno-spożywczej.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Łódzkim zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

Liczba odwiedzin: 10153
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij