Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Planowane zmiany w Ordynacji podatkowej Upublicznienie danych podatkowych największych podatników CIT.
 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla osób 50+”.
 
22 maja 2018 r. w Łodzi wizyta tureckich eksporterów tkanin.

Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców (ZCOP) zaprasza na DZIEŃ dla PRZEDSIĘBIORCY.

Data dodania: 24 kwiecień 2018

Gmina Miasto Łowicz reprezentowana przez Burmistrza Miasta Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego została Beneficjentem Projektu nr RPLD.02.02.02-IP.02-10-024/17 pod nazwą „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej II: INNOWACJA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, Działanie II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORST, Poddziałanie II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Zakres obowiązków związanych z podpisaniem umowy i zasady poprawnego wypełniania wniosku o płatność to dość trudne zagadnienia, nawet dla doświadczonych wnioskodawców, którzy nie po raz pierwszy startują w COP po unijne pieniądze. Jeśli do tego dołożymy jeszcze nieodłączne wytyczne w zakresie udzielania zamówień publicznych, to zdecydowanie robi się z tego pokaźna wiedza, którą powinien opanować każdy beneficjent.
Data dodania: 19 kwiecień 2018

II Opolskie Forum „Międzynarodowe stosunki gospodarcze” to wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom i podmiotom zainteresowanym tajnikami prowadzenia biznesu za granicą.

„Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”

Data dodania: 18 kwiecień 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Zamówienia publiczne w praktyce MŚP - wybrane elementy".

 

Liczba odwiedzin: 7995
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij