Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Zamówienia publiczne w praktyce MŚP - wybrane elementy".

 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 - Działanie V.2 Gospodarka odpadami”.
Tegoroczna edycja „Investment Forum & Awards Gala” odbędzie się pod hasłem „Finansowanie –Kapitał–Inwestycje”, dnia 8 maja w Hotelu Regent w Warszawie.
Data dodania: 17 kwiecień 2018

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A od 02.11.2017 r. jako partner Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt zatytułowany ,,Bon – apetyt na rozwój” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Data dodania: 11 kwiecień 2018

Zdobądź rynki zagraniczne. Planujesz rozwój firmy poprzez eksport? Oferta pomocy w działaniach promocyjnych na rynkach zagranicznych. Nawet 850 tysięcy dofinansowania.
Data dodania: 9 kwiecień 2018

Najważniejszym know how współczesnego biznesu jest wiedza o tym jakie dane posiadamy, jak je rozumieć oraz jak wykorzystać je biznesowo. Big Data stanowi klucz do sukcesu nowoczesnej firmy i podnoszenia jej konkurencyjności w dynamicznie zmiennym środowisku biznesowym - dlatego też zapraszamy na VIII już edycję Big Data & AI Congress, który odbędzie się 18 - 19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.
W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego - Witolda Stępnia zapraszamy serdecznie na seminarium poświęcone Funduszom Europejskim wspierającym badania i rozwój w firmach. Seminarium odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10 w Łodzi w godz. 10:00-16:00.
Data dodania: 6 kwiecień 2018

Seminarium: "Należyta staranność w VAT i dokumentacja usług niematerialnych. Jak przygotować się na wizytę kontrolujących”.
12 kwietnia 2018 r. siedziba ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
Data dodania: 6 kwiecień 2018

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).

Liczba odwiedzin: 7305
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij