Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Szanowni Państwo w związku ze zmianą zasad przetwarzania danych osobowych, PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. wystosował do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą informację określającą prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych klientów.

Informacja tutaj.

źródło: PGNiG OD Sp. z o. o.
 
Urząd Marszałkowski Województw Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 11 czerwca br. o godz. 8:30-17:00 w Łowiczu - Hotel Restauracja Polonia, Stary Rynek 4.

 
Regio Stefa ruszyła! Do końca czerwca przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będą jeździć camperem po powiatach województwa łódzkiego. Do Łowicza przyjadą w dniu 5 czerwca 2018 r. Campera Strefy RozwoYou spotkacie na Starym Rynku przed budynkiem Urzędu Miejskiego w godzinach 12.00-18.00
Odwiedzając miejsce postoju będzicie mogli aplikować do Strefy RozwoYou i odbierać bony na usługi rozwojowe.

W dniach 24 – 26 maja br. w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2018.  
 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zaprasza firmy z powiatu łowickiego na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY!
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pn. „Rozliczanie projektów unijnych w ramach RPO WŁ 2014-2020 – warsztaty praktyczne”.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „Most gospodarczy REGION ŁÓDZKI – UKRAINA 2018”, organizowanej przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową w dniu 12 czerwca 2018 r. w hotelu Ambasador Premium **** w Łodzi.
 
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii  informuje, że zgodnie z art. 61 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz niektórych innych ustaw, w przypadku gdy wpis przedsiębiorcy w CEIDG nie zawiera numeru PESEL, a przedsiębiorca nie uzupełni go w terminie 2 lat od dnia wejścia wżycie niniejszej ustawy (tj. do dnia 19 maja 2018 r.), wpis zostanie wykreślony z CEIDG.
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii  przypomina, że zgodnie z art. 61 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz niektórych innych ustaw, w przypadku gdy wpis przedsiębiorcy w CEIDG nie zawiera numeru PESEL,  a przedsiębiorca nie uzupełni go w terminie 2 lat od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy (tj. do dnia 19 maja 2018 r.), wpis zostanie automatycznie wykreślony z CEIDG.
W związku z powyższym, przypominamy o konieczności uzupełnienia brakującego numeru PESEL do dnia 19 maja 2018 r.
 

Liczba odwiedzin: 10154
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij