Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju prowadzi nabór wniosków do projektu „Pakiet dla średnich miast” w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

 

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A  jako partner Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt zatytułowany ,,Bon – apetyt na rozwój” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
 

Data dodania: 11 lipiec 2018

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na szkolenia”


Spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorco, czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pn. „Pomocy publicznej w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”.
 
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Skierniewicach - Dział Refundacji oraz Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego zaprasza lokalnych Pracodawców  na bezpłatne  spotkanie informacyjne którego tematami będą:
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”
RUSZYŁA REKRUTACJA na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
Szanowni Państwo w związku ze zmianą zasad przetwarzania danych osobowych, PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. wystosował do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą informację określającą prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych klientów.

Informacja tutaj.

źródło: PGNiG OD Sp. z o. o.
 

Liczba odwiedzin: 7998
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij