Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej.
 
Zapraszamy Państwa na spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu z branży włókienniczej, które 6 listopada br. odbędzie się w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.
 
Data dodania: 25 październik 2018

SIAL Paris to globalna platforma biznesowa dla branży spożywczej oraz jedno z ważniejszych wydarzeń na francuskim rynku żywności, które oferuje krajowym i międzynarodowym firmom możliwość zwiększenia swojej obecności na rynkach europejskich. W tym roku Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL Paris odbywają się w Paryżu w dniach 21-25 października.
 
Data dodania: 24 październik 2018

25 października w godz. 10.00 - 12.00  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęczycy, Plac T.Kościuszki 1, o godz. 10:00 odbędą się warsztaty Google Internetowe Rewolucje.
 

W terminie 17 - 18 października 2018 roku Miejska Arena Kultury   i Sportu we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi organizują III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.
 
Departament Polityki Regionalnej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Prawo Zamówień Publicznych – postępowanie w przetargu nieograniczonym - dla zaawansowanych”.
 
Departament Polityki Regionalnej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Warunki obniżania wartości korekt finansowych oraz wydatków poniesionych nieprawidłowo, czyli co powinien wiedzieć beneficjent podczas kontroli zamówień publicznych”.
 
Departament Polityki Regionalnej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Prawo Zamówień Publicznych – zamówienia udzielane na podstawie art. 4 ust.8 – praktyczne problemy – warsztat dla zaawansowanych”.
 

Liczba odwiedzin: 10147
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij