Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Drodzy Przedsiębiorcy! W tym miesiącu Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, rusza z kolejnym naborem wniosków do projektu Strefa RozwoYou.
 
Data dodania: 13 wrzesień 2018

Promujemy przedsiębiorców z branży włókienniczej

 
Data dodania: 13 wrzesień 2018

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego i Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają przedsiębiorców sektora MŚP z terenu województwa łódzkiego do udziału w seminarium i warsztatach.
 
Po raz pierwszy w Łowiczu dniu 7 września 2018 r. w  sali konferencyjnej hotelu ECO przy ul. Podrzecznej 22 odbyło się Międzynarodowe Forum Gospodarcze oraz Startup Sprint.
 
Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości iBionanopark Sp. z o.o.  zapraszają na seminarium "Instrumenty wsparcia umiędzynarodowienia i innowacyjności firm w początkowej fazie rozwoju".
 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw".
 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pn. „Rozliczanie projektów unijnych w ramach RPO WŁ 2014-2020 – warsztaty praktyczne”.
Z uwagi na fakt, iż Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wspiera działania mające na celu zwiększenie wzrostu gospodarczego w regionie, informujemy, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w związku z realizacją założeń Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, uruchomiło projekt strategiczny „Pakiet dla średnich miast”.

Liczba odwiedzin: 7990
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij