Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat poddziałania 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw, które odbędzie się w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy 12 grudnia br.
 
11 grudnia w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy odbędzie się spotkanie informacyjne z zakresu profesjonalizacji usług biznesowych w ramach poddziałania 2.1.2, gdzie dofinansowaniu będzie podlegać wsparcie prorozwojowych usług doradczych o specjalistycznym charakterze, świadczonych MŚP przez IOB.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 - Poddziałanie XI.2.1 Kształcenie osób dorosłych”.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”.
 

Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli zaprasza serdecznie firmy z naszego regionu zainteresowane wejściem na rynki Beneluksu do współpracy w zakresie promocji produktów i usług.
 

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego w ramach realizacji projektu BON - APETYT NA ROZWÓJ, zaprasza do skorzystania z dofinansowanego kursu dla siebie jak i dla swoich pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
 

Data dodania: 14 listopad 2018

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków na udzielenie pożyczki w ramach Projektu JEREMIE2 dla mikro przedsiębiorców typu start-up (działających do 24 miesięcy) na cele inwestycyjno-obrotowe (Mikropożyczka Inwestycyjno- Obrotowa).
 
„Bon-apetyt na rozwój”- Nowy nabór wniosków o dotację na kursy i szkolenia dla pracowników i właścicieli firm. Zwiększenie limitu do 120 000 zł na firmę.
 
Data dodania: 13 listopad 2018

ŁARR S.A. informuje, że od dnia 13.11.2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego- Pożyczka na Modernizację Nieruchomości dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, działającego w ramach Projektu JEREMIE. Wnioski będą przyjmowane wyłącznie w Departamencie Pożyczek i Poręczeń, znajdującym się przy ul. Tuwima 22/26 w Łodzi (1 piętro), w godzinach 08:30 – 16:00.
 

Liczba odwiedzin: 10148
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij