Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 14 tajwańskich przedsiębiorców, którzy poszukują w Polsce partnerów biznesowych.
Zwiększenie aktywności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstw to cel jaki stawia wnioskodawcom ogłoszony przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy konkurs  dla poddziałania 1.2.1 Infrastruktura B+R przedsiębiorstw. Na najlepsze projekty związane z tworzeniem, bądź rozwojem istniejącego zaplecza badawczo-rozwojowego, których produkty będą służyły do prowadzenia działalności innowacyjnej przedsiębiorstwa, w tym zmierzające do przekształcenia jednostki w centrum badawczo-rozwojowe, czeka blisko 85 mln zł.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Biuro Chińskiej Prowincji  Chengdu w Łodzi zapraszają przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w dniu spotkań biznesowych z partnerami chińskimi.
Data dodania: 16 sierpień 2017

Tylko 4 dni pozostały na zgłoszenie się do II rundy akceleratora Startup Spark organizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., który powstał w ramach działania ScaleUp programu Start in Poland.
Data dodania: 14 sierpień 2017

Aktualne informacje nt. programu #MieszkaniePlus znajdziecie tylko na stronach BGK Nieruchomości: http://mplus.pl Informacje o procesie legislacyjnym dotyczącym programu są dostępne na naszej stronie: http://mib.gov.pl
Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców pomaga przyszłym europejskim przedsiębiorcom posiąść umiejętności niezbędne do założenia lub prowadzenia własnej dobrze prosperującej firmy w Europie. Początkujący przedsiębiorcy spotykają się i wymieniają wiedzą oraz pomysłami na prowadzenie firmy z doświadczonymi przedsiębiorcami, u których przebywają i z którymi współpracują przez okres od 1 miesiąca do 6 miesięcy. Pobyt ten jest częściowo finansowany przez Komisję Europejską.

Już po raz trzeci ogłoszony został konkurs na Promocję gospodarczą regionu w ramach działania Internacjonalizacja przedsiębiorstw.

 Na dofinansowanie mogą liczyć projekty polegające na:
• przygotowaniu i promocji kompleksowych ofert inwestycyjnych, handlowych lub współpracy,
• tworzeniu nowych i rozwój istniejących systemów informacji gospodarczej,
• organizacji i udziale w przedsięwzięciach, ukierunkowanych na zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej regionu.
Przedsiębiorco!!!
Zbadaj potrzeby
swoich pracowników.
Zgłoś się do
operatora.
Data dodania: 4 sierpień 2017

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy ogłosiło konkurs w ramach działania 1.1 Rozwój infrastruktury badań i innowacji, gdzie dofinansowanie mogą uzyskać projekty dotyczące infrastruktury badawczej umożliwiającej prowadzenie rynkowo zorientowanej działalności badawczo-rozwojowej.

Liczba odwiedzin: 10151
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij