Aktualności - Zaproszenie na webinarium Agencji Rozwoju Przemysłu - Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zaproszenie na webinarium Agencji Rozwoju Przemysłu - Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

28 październik 2021

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.
Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.
Już  04  listopada  2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa  mazowieckiego i łódzkiego. 
Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,
3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

 Poniżej  link do rejestracji:

https://www.interankiety.pl/f/wJRQBaeZ 
 Liczba odwiedzin: 55
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij