Kalendarz wydarzeń - X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

13 - 15 październik 2017, 10:00
Miejsce: Hala Expo - Łódź al. Politechniki 4 93-590 Łódź
W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych. 

Targi NATURA FOOD i beECO to doskonała okazja do poznania oferty polskich i zagranicznych producentów, dystrybutorów ekologicznych produktów oraz obserwacji pojawiających się na rynku trendów inowości, a także do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych. W 2016 roku gościliśmy blisko 370 wystawców oraz 12 tys. zwiedzających: osoby związane z branżą ekologiczną oraz miłośników bioproduktów i ekologicznego stylu życia. Z roku na rok odnotowujemy również znaczący wzrost liczby odwiedzających z zagranicy.

Program imprez towarzyszących obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, przygotowanych z myślą oprzedstawicielach branży eko oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

Targom jak zawsze, będzie towarzyszył konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia. Zwycięzcy otrzymają Złoty Medal NATURA FOOD 2017.

NATURA FOOD i beECO to nie tylko wystawa, to również najważniejsze wydarzenia dedykowane branży, czyli: Akademii Biokurier, BIObiznes Forum, Forum EKObranży, Forum Alergii oraz Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów Kulinarnych.

Więcej informacji tutaj.

Osoba do kontaktu:

Agata Szczepaniak Kierownik Projektu
tel. +48 42  632 69 86, fax +48 42 674 15 01
mobile: 603 172 934
e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.plLiczba odwiedzin: 98
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij