Aktualności - Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa łódzkiego - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa łódzkiego

4 wrzesień 2020
Miasto Łowicz zgłosiło się, a następnie zostało zakwalifikowane do projektu „Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa łódzkiego”.
Projekt skierowany jest do tych samorządów z naszego regionu, które chcą podnieść jakość obsługi inwestorów dzięki wprowadzeniu jednolitych standardów rekomendowanych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A.

Celem projektu jest poprawa jakości obsługi inwestora 80 jednostek samorządu terytorialnego, z których minimum 40  wdroży standard obsługi inwestora dzięki kompleksowemu wsparciu: szkolenia, doradztwo oraz udział w lokalnych sieciach współpracy na rzecz obsługi inwestora.

Efektem wdrożenia standardów przez poszczególne samorządy będzie wysoki poziom obsługi przedsiębiorców zainteresowanych procesem inwestycyjnym na terenie danej Gminy czy Powiatu.

Program współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a Województwo Łódzkie realizuje go w partnerstwie ze spółką Euro Innowacje z Poznania.Więcej informacji na stronie : www.euroinnowacje.com


Liczba odwiedzin: 1179
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij