Aktualności - Twoja firma zatrudnia uchodźców z Ukrainy lub organizuje dla nich wsparcie? Poznaj narzędzia Google, które ułatwią komunikację z obcokrajowcami. - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Twoja firma zatrudnia uchodźców z Ukrainy lub organizuje dla nich wsparcie? Poznaj narzędzia Google, które ułatwią komunikację z obcokrajowcami.

8 kwiecień 2022
Cześć,

Wielu polskich przedsiębiorców stoi obecnie przed wyzwaniem dostosowania komunikacji w firmie w związku z zatrudnieniem uchodźców z Ukrainy lub podjęciem działań pomocowych. Duże utrudnienie w skutecznej komunikacji w zespole może stanowić bowiem bariera językowa. W związku z tym zapraszamy na webinar, w trakcie którego wyjaśnimy krok po kroku, w jaki sposób wykorzystać bezpłatne narzędzia Google, aby sprawnie porozumiewać się z osobami przybywającymi do nas z Ukrainy, nawet gdy nie znasz ich języka.  
 
Dołącz do spotkania:
  • Termin: 12.04.2022 godz. 15:00-15:45 zapisz ten termin w swoim kalendarzu aby pamiętać o spotkaniu.
  • Lokalizacja: https://www.youtube.com/watch?v=Nxe9v0KyK4o   ← kliknij w ten link w wyznaczonym terminie - podziel się linkiem ze znajomymi i współpracownikami.
Dowiedz się jak:
  • porozumieć się z cudzoziemcami, nawet gdy nie znasz ich języka;
  • szybko i bezpłatnie tłumaczyć na dowolny język strony internetowe;
  • tłumaczyć dokumenty i różnego rodzaju pliki za pomocą kilku kliknięć.
 
Szkolenie to stworzyliśmy przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają uchodźców z Ukrainy, oferują im pomoc lub dostosowują swoją ofertę pod tym kątem. 
 
 
Dołącz do wydarzenia!
 
 
Zapraszamy,
Zespół Firm Jutra 
 


Liczba odwiedzin: 139
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij