Aktualności - Spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych” - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”

1 kwiecień 2019
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału  w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się: 3 kwietnia 2019 r.  w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej w Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, Łowicz ul. Ułańska 2 – parter;
W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj  do 2 kwietnia 2019 r., do godz. 12:00. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo
Do skorzystania ze spotkania zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, mieszkańców województwa łódzkiego oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Program spotkania
  • Rejestracja uczestników.
  • Zaprezentowanie możliwości wsparcia dla organizacji pozarządowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
  • Zaprezentowanie możliwości wsparcia dla organizacji pozarządowych w ramach Krajowych Programów Operacyjnych w tym: Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Konsultacje indywidualne.
Organizator spotkania
Organizator spotkania w Łowiczu:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu
ul. Świętojańska 1
99-400 Łowicz
Tel.: 46 837 72 29; 46 837 52 67
e-mail: LPILowicz@lodzkie.pl
 


Liczba odwiedzin: 155
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij