Aktualności - REKRUTACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA MŚP TWORZĄCYCH PRODUKTY NA POTRZEBY MAREK WŁASNYCH - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

REKRUTACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA MŚP TWORZĄCYCH PRODUKTY NA POTRZEBY MAREK WŁASNYCH

23 grudzień 2022

Szanowny Przedsiębiorco!

Reprezentujesz sektor MŚP z województwa łódzkiego ? Tworzysz produkty na potrzeby marek własnych? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o międzynarodowe rynki zbytu?

Województwo Łódzkie zaprasza –  zaprezentuj swoje produkty w Holandii!

 

Od ponad 35 lat coroczne targi międzynarodowe PLMA “World of Private Label” corocznie łączą sprzedawców detalicznych z producentami z całego świata, aby wesprzeć ich w znalezieniu nowoczesnych produktów, nawiązaniu nowych kontaktów i odkryciu świeżych pomysłów, które pomogą im rozwijać się i odnieść sukces.

Zapotrzebowanie na nowe produkty, kontakty i pomysły nigdy nie było większe. Udział w rynku marek własnych jest najwyższy w historii. Producenci marek własnych rozwijają się na arenie międzynarodowej i przywiązują coraz większą rolę do działań marketingowych swojej marki oraz  sprzedawanych przez siebie produktów.

Międzynarodowe Targi PLMA 2023 “World of Private Label” odbywają się w Centrum Wystawienniczym RAI w Amsterdamie, w Holandii i prezentują ponad 2000 firm wystawowych, w tym prawie 50 pawilonów narodowych i regionalnych. Prezentowane są produkty świeże, mrożone i chłodzone, sucha żywność i napoje, a także kategorie nieżywnościowe, w tym kosmetyki, zdrowie i uroda, artykuły gospodarstwa domowego i kuchenne, pielęgnacja samochodu, ogród, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły do majsterkowania.

Województwo Łódzkie w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX” zaplanowało możliwość udziału przedsiębiorców z regionu łódzkiego z sektora MŚP reprezentujących wszystkie regionalne specjalizacje w szeregu wydarzeń krajowych i zagranicznych o charakterze wystawienniczym.

Celem tych działań jest  promocja przedsiębiorczości województwa łódzkiego oraz wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Zapraszamy producentów marek własnych do współpracy i zgłaszania chęci udziału w Międzynarodowych Targach PLMA „World of Private Label” Amsterdam 2023, które odbędą się w Amsterdamie w Holandii w dniach 23 – 24 maja 2023 r.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza i przesłać go drogą elektroniczną
na adres projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do dnia 22.12.2022 r.

Pozostałe pliki do pobrania znajdziesz tutaj.


https://biznes.lodzkie.pl/rekrutacja-dla-przedsiebiorcow-z-sektora-msp-tworzacych-produkty-na-potrzeby-marek-wlasnych/Liczba odwiedzin: 108
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij