Aktualności - Propozycja współpracy! - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Propozycja współpracy!

7 listopad 2017
Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, którzy szukają możliwości zlokalizowania inwestycji związanych z usługami, handlem czy produkcją, zapraszamy wszystkich chętnych do nawiązania współpracy!
Jeżeli posiadacie Państwo nieruchomość, którą chcecie sprzedać lub wynająć na cele inwestycyjne, możecie zamieść bezpłatne ogłoszenie w portalu internetowym lowiczbiznesowy.eu. Jest to strona poświęcona lokalnej przedsiębiorczości i skierowana do potencjalnych inwestorów, którzy szukają lokalizacji dla swojego biznesu na terenie miasta Łowicza.

Warunkiem jest, aby dana nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Łowicza była przeznaczona pod działalność gospodarczą, inwestycje.

W celu opublikowania ogłoszenia, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy (załącznik) i odesłać go na adres mailowy: adrianna.kaczor@um.lowicz.pl lub karolina.przyzycka@um.lowicz.pl.

Do wiadomości można również załączyć poglądowe zdjęcia nieruchomości.

W przypadku współwłasności formularz podpisują wszyscy współwłaściciele. Do zgłoszenia należy załączyć oświadczenie potwierdzające posiadanie praw do nieruchomości.

Pytania można kierować dzwoniąc nr tel. 46-830-91-76.

Pliki do pobrania:Liczba odwiedzin: 931
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij