Podstawy prawne - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Podstawy prawne


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj


KMP to program, który powstał w wyniku partnerstwa InNOWAcyjna NYSA (www.innowacyjna.nysa.pl). Celem tej bezprecedensowej w skali Polski inicjatywy jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodych przedsiębiorców do 30 roku życia.

Powiat Nyski jest inicjatorem programu KMP i posiada pełnię praw intelektualnych do programu, w tym do strony internetowej kmp.nysa.pl. Do programu KMP w chwili obecnej należą: Powiaty: Nyski, Wodzisławski i Jarosławski oraz Miasta: Rybnik i Łowicz.

Aby Miasto Łowicz mogło przystąpić do programu KMP w dniu 13.09.2016 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Miastem Łowicz, a Powiatem Nyskim. Następnie w dniu 06.10.2016r. strony podpisały umowę o korzystanie z wartości niematerialnych i prawnych, które podlegają ochronie prawnej. Na jej podstawie Miastu Łowicz przysługuje prawo do logotypu, zdjęć oraz znaków graficznych występujących w programie KMP oraz strony internetowej www.kmp.nysa.pl.

W ramach współpracy Powiat Nyski wspiera Miasto Łowicz w zakresie wdrażania i realizowania programu na obszarze Miasta Łowicza, a Miasto Łowicz może korzystać z wypracowanych już wcześniej rozwiązań oraz dysponować logotypem programu.
Liczba odwiedzin: 2804
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij