Aktualności - Łowickie skarpety na targach w Madrycie - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Łowickie skarpety na targach w Madrycie

12 wrzesień 2019
Ponad 900 marek z całego świata uczestniczy w Międzynarodowych Targach Mody, Obuwia i Akcesoriów MOMAD Madrid is fashion, które odbywają się w Madrycie w dniach 12-14 września. Wśród wystawców nie zabrakło również firm z Polski w tym z Łowicza! Nasze miasto reprezentują: SYNTEX sp. z o. o., Marek Krajewski Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „KRAJEWSKI” w spadku, PPHU STEVEN Marek Bryła, „ZOOKSY” Producent skarpet Daria Skopińska-Pięta oraz Cezary Jagodziński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „CERBER”.
MOMAD to globalna platforma biznesowa dla branży modowej oraz najważniejsze wydarzenie na hiszpańskim rynku modowym, które oferuje krajowym i międzynarodowym firmom możliwość zwiększenia swojej obecności na rynkach europejskich.
To wielkie wydarzenie komercyjne gromadzi 384 firmy wystawiające z 37 krajów, które prezentują swoje najnowsze propozycje na powierzchni 34 500 metrów kwadratowych. Podczas targów równolegle do działalności komercyjnej prowadzone są liczne konferencje, które analizują nowe strategie biznesu modowego, a także wiele działań szkoleniowych, warsztatów i wydarzeń.
W ciągu pierwszych dwóch dni omówione zostaną takie tematy, jak komunikacja, aby lepiej sprzedawać, handel elektroniczny, lojalność klientów, ryzyko utraty reputacji, bezpieczeństwo cybernetyczne, odpowiedzialność społeczna, marketing czy przyszłość mody. Sobota będzie w całości poświęcona zrównoważonemu rozwojowi, a pod nazwą Zielonej Soboty przeanalizowane zostaną takie kwestie, jak wyzwania związane z przedsiębiorczością w zrównoważony sposób, włączenie zrównoważonego rozwoju do mediów, regulacje sektorowe, rzemiosło i doskonałość oraz innowacje w zaopatrzeniu w tekstylia.

Udział firm jest możliwy dzięki realizacji przez Urząd Miejski projektu promocji gospodarczej dla branży włókienniczej pn. „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


 


Liczba odwiedzin: 425
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij