Aktualności - „Instrument STEP – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności” - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

„Instrument STEP – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności”

22 wrzesień 2022
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Instrument STEP – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności”.  Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z instrumentem STEP oferującym przedsiębiorcom wsparcie w zakresie innowacyjności.
 
Webinarium odbędzie się 5 października 2022 roku w godz. 13:00 – 14:30 (rekrutacja do 03.10.2022 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu. W trakcie webinarium przewidziany jest panel z udziałem przedstawiciela Centrum Projektów Badawczych UE, Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN.
 
W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5685-webinarium-pn-instrument-step-wsparcie-przedsiebiorcow-na-drodze-do-innowacyjnosci  pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
Więcej informacji dostępne jest na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5685-webinarium-pn-instrument-step-wsparcie-przedsiebiorcow-na-drodze-do-innowacyjnosci


Liczba odwiedzin: 108
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij