Aktualności - Daj się zaKODOwać! - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Daj się zaKODOwać!

22 czerwiec 2022

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych na bezpłatne warsztaty z zakresu podstaw programowania i grafiki komputerowej, tworzenia stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych.

Warsztaty Kodo Łódzkie 2022 to nie tylko edukacja, ale szansa na nowe znajomości, spędzenie czasu w towarzystwie rówieśników i zdobycie przydatnych umiejętności.

Szczegółowy harmonogram do pobrania tutaj.

Warsztaty odbędą się w Łodzi w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29. Każdy warsztat obejmuje 5 dni zajęć.

Zajęcia prowadzą dydaktycy z doświadczeniem w edukacji dzieci i młodzieży w zakresie technik komputerowych i informatyki, autorzy treści do ePodręcznika z informatyki na wszystkich poziomach edukacyjnych, pracownicy Ośrodka Nowoczesnych Technologii w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Trenerzy posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie programowania, budowy stron internetowych, tworzenia grafiki, aplikacji mobilnych oraz gier.

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

Szczegóły, program, rejestracja: https://elodzkie.pl/wydarzenia/kodo-lodzkie-2022.

Źródło: https://www.frp.lodz.pl/daj-sie-zakodowac/Liczba odwiedzin: 169
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij