Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 - Poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne (V nabór)”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się w 31 stycznia 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:50) w Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej, ul. Ułańska 2 – parter.


W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do 30 stycznia 2019 r. do godz. 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat poddziałania 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw, które odbędzie się w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy 12 grudnia br.
 
11 grudnia w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy odbędzie się spotkanie informacyjne z zakresu profesjonalizacji usług biznesowych w ramach poddziałania 2.1.2, gdzie dofinansowaniu będzie podlegać wsparcie prorozwojowych usług doradczych o specjalistycznym charakterze, świadczonych MŚP przez IOB.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 - Poddziałanie XI.2.1 Kształcenie osób dorosłych”.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”.
 

Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli zaprasza serdecznie firmy z naszego regionu zainteresowane wejściem na rynki Beneluksu do współpracy w zakresie promocji produktów i usług.
 

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego w ramach realizacji projektu BON - APETYT NA ROZWÓJ, zaprasza do skorzystania z dofinansowanego kursu dla siebie jak i dla swoich pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
 

Data dodania: 14 listopad 2018

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków na udzielenie pożyczki w ramach Projektu JEREMIE2 dla mikro przedsiębiorców typu start-up (działających do 24 miesięcy) na cele inwestycyjno-obrotowe (Mikropożyczka Inwestycyjno- Obrotowa).
 
„Bon-apetyt na rozwój”- Nowy nabór wniosków o dotację na kursy i szkolenia dla pracowników i właścicieli firm. Zwiększenie limitu do 120 000 zł na firmę.
 
Data dodania: 13 listopad 2018


Liczba odwiedzin: 7644
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij