Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:


Spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorco, czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pn. „Pomocy publicznej w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”.
 
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Skierniewicach - Dział Refundacji oraz Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego zaprasza lokalnych Pracodawców  na bezpłatne  spotkanie informacyjne którego tematami będą:
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”
RUSZYŁA REKRUTACJA na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
Szanowni Państwo w związku ze zmianą zasad przetwarzania danych osobowych, PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. wystosował do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą informację określającą prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych klientów.

Informacja tutaj.

źródło: PGNiG OD Sp. z o. o.
 
Urząd Marszałkowski Województw Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 11 czerwca br. o godz. 8:30-17:00 w Łowiczu - Hotel Restauracja Polonia, Stary Rynek 4.

 
Regio Stefa ruszyła! Do końca czerwca przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będą jeździć camperem po powiatach województwa łódzkiego. Do Łowicza przyjadą w dniu 5 czerwca 2018 r. Campera Strefy RozwoYou spotkacie na Starym Rynku przed budynkiem Urzędu Miejskiego w godzinach 12.00-18.00
Odwiedzając miejsce postoju będzicie mogli aplikować do Strefy RozwoYou i odbierać bony na usługi rozwojowe.

W dniach 24 – 26 maja br. w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2018.  
 


Liczba odwiedzin: 4331
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij