Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, zadbaj o rozwój swojej firmy, czyli jak pozyskać środki na szkolenia”.
Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 8 maja 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45), sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Łowiczu, ul. Stanisławskiego 30 A,
 
Masz pomysły na rozwój firmy ale brakuje Ci pieniędzy? Weź udział w Dniu Przedsiębiorczości, wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego doradcy Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. podpowiedzą z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać.
W imienu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zapraszamy na „Ekologiczne łódzkie – warsztaty dla przedsiębiorców i samorządowców z zielonych zamówień publicznych”, które odbędą się w dniu 4 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00 (sala 104).
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału  w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się: 3 kwietnia 2019 r.  w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej w Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, Łowicz ul. Ułańska 2 – parter;
W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Edukacja przedszkolna – konkurs w ramach Poddziałania XI.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Łódzkiego na lata 2014 – 2020”.
ZUS RPA – imienny raport miesięczny o przychodach i wykonywaniu pracy nauczycielskiej – nowy dokument Od stycznia 2019 r. przedsiębiorcy mogą przekazywać raport ZUS RPA w komplecie rozliczeniowym, ...


Dwanaście łowickich firm branży włókienniczej, promowało swoje produkty Targach Mody Fashion Fair w Poznaniu. To jedna z największych imprez biznesowych dla branży mody w Polsce. Targi odbywały się w dniach 5-6 marca 2019 r, i wzięło w nich udział ponad 400 wystawców i marek z różnych części świata, prezentujących trendy na sezon wiosna-lato 2019 i jesień-zima 2019/2020.


Ponad 400 wystawców i marek z różnych części świata prezentuje trendy na sezon wiosna-lato 2019 i jesień-zima 2019/2020 podczas największego w Polsce wydarzenia biznesowego dla branży mody - Targi Mody Poznań.


 

Liczba odwiedzin: 8831
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij