Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Szanowni Państwo,
 
Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 27 października 2017 r. w godzinach 14:00 – 16:00 w Sali Radzieckiej Urzędu Miejskiego w Łowiczu.
 
Konferencja skierowana jest dla przedsiębiorców, którzy chcą zdynamizować rozwój swojej firmy. W spotkaniu wezmą udział pracownicy Centrum Informacji Biznesowej z Kutna, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Inspektoratu ZUS z Łowicza, którzy opowiedzą o formach wsparcia dla przedsiębiorców.
 
 
Data dodania: 18 październik 2017

Cross EU Women Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy!
 
W najbliższy poniedziałek, 16 października, rozpocznie się dwudniowa X edycja największego wydarzenia promocyjno-gospodarczego w Łódzkiem!
 

9 października w Łodzi w Hotelu Borowiecki  przy ul. Kasprzaka 7/9 odbędzie się spotkanie organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Dofinansowanie szkoleń w ramach Funduszy Europejskich”. Termin spotkania: 9 ...
Szanowni Państwo, informujemy, że w ramach Pakietu dla średnich miast, rozpoczął się nabór wniosków w działaniu 3.2.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, który potrwa do 28 lutego 2018 r. W ramach naboru wsparcie mogą otrzymać projekty dotyczące wdrożenia wyników prac B+R przeprowadzonych przez przedsiębiorcę lub nabytych, prowadzących do uruchomienia produkcji nowych lub znacząco ulepszonych produktów lub usług. Przedsiębiorcy realizujący projekt w średnich miastach będą korzystać z wydzielonej alokacji 400 mln zł. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie: http://poir.parp.gov.pl/dokumentacja/dokumentacja-do-poddzialania-3-2-1-badania-na-rynek-iv-nabor-2017-miasta-srednie Zachęcamy do obejrzenia webinarium poświęconego zasadom w ramach naboru 3.2.1 POIR, prowadzonego przez PARP: https://www.mr.gov.pl/strony/strategia-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/kluczowe-projekty/konkurs-321-badania-na-rynek-webinarium/
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu do dnia 08 września 2017 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.
Centrum Obsługi Przedsiebiorcy z Łodzi ogłasza kolejny konkurs, tym razem dofinansowanie dotyczy sektora MŚP i inwestycji związanych z ich rozbudową, zmianą procesu produkcyjnego, zmianą sposobu świadczenia usług lub przemianami organizacyjnymi.
Wsparcie obejmuje prorozwojowe usługi doradcze o specjalistycznym charakterze świadczone na rzecz MŚP przez instytucje otoczenia biznesu (IOB) oraz MŚP znajdującym się we wczesnej fazie rozwoju (do 24 miesięcy) przez inkubatory przedsiębiorczości, na podstawie zapotrzebowania przedsiębiorstwa na usługę.

Liczba odwiedzin: 697
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij