Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Urząd Miejski w Łowiczu przy zaangażowaniu Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Aktywności Obywatelskiej i Przedsiębiorczości przystąpił do programu FIRMY JUTRA realizowanego przez Google i PFR dla przedsiębiorstw, które chcą rozwijać się w sieci. W ramach współpracy odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń online dla łowickich firm. Pierwsze - Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości? - już 27 lipca. Zapraszamy!
Do 26 lipca trwa nabór do projektu „Własny biznes szansą na lepszą przyszłość – edycja IV”

Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ( w skrócie CEiRON) 17 czerwca rozpoczyna nabór zgłoszeń do projektu dotacyjnego pt. "Recepta na biznes", w którym można uzyskać dofinansowanie na założenie firm w łącznej kwocie 38 650 zł.

Trwa nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Nabór nie jest ograniczony czasowo. Trwa do momentu wyczerpania dostępnych środków. 
Już 8 czerwca odbędzie się seminarium online – „Fundusze Europejskie dla środowiska i biznesu”. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak możesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo przy wsparciu funduszy zewnętrznych, jak i skąd pozyskać środki na działania sprzyjające ochronie środowiska. Wskazówek, jak być eko na co dzień udzieli Krzysztof Ibisz – ambasador Stowarzyszenia Program Czysta Polska.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na BEZPŁATNE webinarium, podczas którego dowiesz się, jak wykorzystać potencjał #Instagram pozostając wiernym wartościom Twojej marki.
 
Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconemu instrumentom wspierającym rozwój przedsiębiorców, jakie oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu informuje o naborze wniosków o refundację dla pracodawcy kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

Liczba odwiedzin: 24655
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij