Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”.
Spotkanie informacyjne odbędzie się: 20 listopada 2019 r.  w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja
od godz. 9:45) sala wykładowa w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego
w Łowiczu, ul. Ułańska 2, sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej; parter.
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco rozwiń swój biznes”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się: 21 października 2019 r.  w godz. 10:00 – 12:15 (rejestracja
od godz. 9:45) sala wykładowa w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego
w Łowiczu, ul. Ułańska 2, sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej; parter.
Ponad 900 marek z całego świata uczestniczy w Międzynarodowych Targach Mody, Obuwia i Akcesoriów MOMAD Madrid is fashion, które odbywają się w Madrycie w dniach 12-14 września. Wśród wystawców nie zabrakło również firm z Polski w tym z Łowicza! Nasze miasto reprezentują: SYNTEX sp. z o. o., Marek Krajewski Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „KRAJEWSKI” w spadku, PPHU STEVEN Marek Bryła, „ZOOKSY” Producent skarpet Daria Skopińska-Pięta oraz Cezary Jagodziński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „CERBER”.
Produkty łowickich firm z branży włókienniczej promowane są w przestrzeniach reklamowych Dworca Centralnego, Metra i Lotniska „Chopina” w Warszawie. To efekt realizacji przez Urząd Miejski w Łowiczu kolejnego etapu projektu pn. „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zarządza obszarem w centralnej Polsce obejmującym woj. łódzkie, część wsch. woj. wielkopolskiego i część Mazowsza. Działając w imieniu ministra właściwego ds. gospodarki,  udziela wsparcia przedsiębiorcom zamierzającym realizować nowe inwestycje w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, na okres od 10 do 15 lat w zależności od lokalizacji inwestycji.

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi w dniach 23 i 25 lipca br. organizuje spotkania informacyjne dotyczące nowych konkursów, ogłoszonych  w ramach poddziałania 1.2.1 Infrastruktura B+R przedsiębiorstw i 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw.
W programie spotkań poruszone zostaną między innymi zagadnienia związane z przedmiotem oraz zasadami uzyskania dofinansowania w obu konkursach i nowościami w konkursach w porównaniu do poprzednich naborów. Oba spotkania wzbogaci wykład ekspercki dr. inż. Bartosza Sakowicza, który opowie zgromadzonym uczestnikom o elementach planowania prac badawczo-rozwojowych.

Brukowa Busieness Center z Łodzi wraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy prowadzi projekt wsparcia dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom na terenie województwa łódzkiego. Możliwe otrzymane wsparcie sięga nawet do 85% dofinansowania na wdrożenie usług rozwojowych, np. usługi produkcyjne, wsparcie biznesowe, IT, usługi.
Data dodania: 18 lipiec 2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Możliwości wsparcia w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020”, które odbędzie się:
24 lipca br. w godz. 10:00 - 12:00 (rekrutacja do dnia 23.07.2019 r.), sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej w Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, ul. Ułańska 2 – parter.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, rozwiń swoją firmę – pozyskaj środki unijne”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 17 czerwca, w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja od godziny 09:45), sala konferencyjna Urzędu Gminy Łowicz, ul. Długa 14.

Liczba odwiedzin: 15588
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij