Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, rozwiń swoją firmę – pozyskaj środki unijne”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 17 czerwca, w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja od godziny 09:45), sala konferencyjna Urzędu Gminy Łowicz, ul. Długa 14.
Projekt dofinansowania do kursów prawa jazdy skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło, jak również do pracodawców oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

 
Informujemy, że zgodnie Ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2018 r. poz. 2137 z późn.zm.) przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych, są zobowiązani do dokonania opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w terminie do 31 maja 2019 r.
"Forum Środków Unijnych" to wyjątkowa okazja do zadawania pytań, jak pozyskać środki z Funduszy Europejskich. Spotkanie odbedzie sie 23 maja br. w godz. 13:00 – 15:30 (rejestracja od godz. 12:30) w budynku Red Tower – SkyHub w Łodzi, ul. Piotrkowska 148/150 - piętro 15.

Wszystkich przedsiębiorców, którzy myślą o rozwoju swojego biznesu, zapraszamy na bezpłatne spotkanie organizowane przez Centrum Innowacji Biznesowej o godzinie 11:30 w dniu 31 maja 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Kutnie, sala nr 15, ul. Tadeusza Kościuszki 16.

W tegorocznej edycji “Zrewolucjonizuj swoją firmę!” partnerami merytorycznymi zostali: Google Internetowe Rewolucje oraz Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane działalnością eksportową!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, zadbaj o rozwój swojej firmy, czyli jak pozyskać środki na szkolenia”.
Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 8 maja 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45), sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Łowiczu, ul. Stanisławskiego 30 A,
 
Masz pomysły na rozwój firmy ale brakuje Ci pieniędzy? Weź udział w Dniu Przedsiębiorczości, wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego doradcy Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. podpowiedzą z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać.
W imienu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zapraszamy na „Ekologiczne łódzkie – warsztaty dla przedsiębiorców i samorządowców z zielonych zamówień publicznych”, które odbędą się w dniu 4 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00 (sala 104).
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału  w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się: 3 kwietnia 2019 r.  w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) sala wykładowa Biblioteki Pedagogicznej w Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, Łowicz ul. Ułańska 2 – parter;

Liczba odwiedzin: 10152
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij