Aktualności - Łowicki Portal Przedsiębiorczości

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi ogłosiło konkurs na opracowanie modelu biznesowego przedsiębiorstwa zmierzającego do jego internacjonalizacji. W związku z tym organizuje szkolenie, mające na celu wyposażenie potencjalnych zainteresowanych w pakiet niezbędnych informacji, jak przygotować poprawny wniosek o dofinansowanie.
Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje, iż rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 16 marca 2018 roku w Hali Expo – Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi.
 

 
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych mikro przedsiębiorców, działających do 24 miesięcy, na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu JEREMIE2.
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie z ekspertami PFR Ventures (Grupa PFR), podczas którego dowiemy się o możliwościach współpracy i pozyskania finansowania z największego w Europie Środkowo-Wschodniej funduszu.
Pragniemy zachęcić inwestorów prywatnych, aniołów biznesu oraz zarządzających funduszami venture capital, by z pomocą środków pochodzących z jednego z pięciu funduszy PFR Ventures inwestowali w polskie startupy.
80 mln zł na inwestycje z zakresu termomodernizacji budynków w województwie łódzkim pochodzą z unijnego projektu Jeremie 2 – kontynuacji inicjatywy JEREMIE. Środki przeznaczone są dla jednostek sektora finansów publicznych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego, jednostek samorządu terytorialnego i podległych im podmiotów.
Informujemy, że rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie środków europejskich w dziedzinie polityki spójności. Na podstawie zebranych informacji i opinii, jeszcze w tym roku, Komisja Europejska przedstawi propozycje, dotyczące nowej perspektywy finansowej. Konsultacje są niezbędnym elementem wypracowania optymalnego wykorzystania wsparcia z UE po 2020 r.

Już 15 stycznia 2018 (poniedziałek) o godzinie 10.00 ruszy IV runda naboru wniosków na Bony Rozwojowe. Tym razem do rozdysponowania jest pula 3 000 000 zł. Maksymalny limit wartości bonów na przedsiębiorstwo to 49 980 zł, a na jednego pracownika 6 000 zł (w tym wkład własny).

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców działania 2.2. POWER (typ projeku 1) Wsparcie zarządzania strategicznego mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2018 roku (czwartek) w Warszawie w godzinach 9:30-13:00.

Podczas spotkania eksperci PARP przedstawią zasady ubiegania się o dofinansowanie projektu, zasady oceny projektów oraz udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące ogłoszonego naboru.

Rejestracja uczestników tutaj.


źródło: PARP
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi zaprasza na szkolenie eksperckie nt. „Pomocy wywozowej”, które dedykowane jest wnioskodawcom konkursu z poddziałania 2.2.1 Modele biznesowe w MŚP. Odbędzie się ono 21 grudnia w godz. 9.00-16.00 w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Liczba odwiedzin: 1883
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry


PszczółkaUrbanekOSM ŁOWICZMASPEXSyntexBrejnak

Stopka

Flagi unijne
Zamknij